a2com_logobg
 

Dodávky IT techniky a realizácie dátových sietí...

Na základe zmlúv s poprednými dodávateľmi dokážeme ponúknuť prakticky každý dostupný Hardware alebo Software za priaznivé ceny. Či sa jedná o server, PC, notebook, tačiareň či akékoľvek počítačové príslušenstvo, softvér alebo o realizaciu dátových sietí, u nás ste na tej správnej adrese.


...Your commercial advantage

Je naším krédom priniesť Vám ozajstnú konkurenčnú výhodu vo forme nadštandartných podmienok a to:

Komplexnosť služieb Širka poskytovaných služieb šetrí Váš čas a peniaze, ťažíte z výhod nadštandartnej spolupráce s overeným partnerom, ktorý pozná Vašu infraštruktúru a rešpektuje Vaše potreby.

Bezplatné poradenstvo

Nakoľko spolupracujeme so špičkovými odborníkmi v tejto oblasti, dokážeme Vam pri zodpovedaní Vašich otázok kvalifikovane pomôcť

Najlepšia cena

Vzhľadom na intenzívne kontakty s množstvom dodávateľov sme schopní dodať Vami požadovaný HW a SW za tie najlepšie ceny.

Promptná doprava

Všetok tovar Vám vieme dodať sami alebo prostredníctvom partnerov. Pokiaľ je tovar skladom je našou snahou dodanie nasledujúci pracovný deň, v súrnych prípadoch aj okamžite.

Hardware...

Pri výbere HW pre Vašu firmu je od začiatku nutné mať na pamäti niekoľko faktorov. Základom vhodného výberu HW je správna špecifikácia požiadaviek. Tá by mala zohľadňovať okrem iného aj:

· existujúcu HW platformu Vašej firmyhw

· aktuálne výkonnostné požiadavky

· potrebu škálovateľnosti do budúcnosti

· požadovanú spoľahlivosť a robustnosť riešenia

· záruku a servisná sieť

Software...

Rozhodli ste sa pre inštaláciu nového softvéru alebo potrebujete len zakúpiť ďalšie licencie?

Vieme dodať všetok štandardný software ako aj požadovaný počet licencií.

Pokiaľ ešte váhate s výberom vhodného software, odporúčame dôkladne zanalyzovať procesy, ktoré ním chcete pokryť. Výsledkom by mala byť funkčná špecifikácia, ktorú je následne potrebné porovnať s funkčnou špecifikáciou požadovaného softvéru.

V prípade potreby Vám s prípravou tohto porovnania vieme pomôcť.

sw

Siete...

Všetky sieťové prvky (routre, huby, modemy, WiFi prvky...) ako aj kabeláž a racky sú súčasťou našej ponuky. Ponúkame tovar od cenovo prístupných až po high-end riešenia.

siete

Počítačová sieť je nervovou sústavou Vašej firmy. Od jej spoľahlivosti a priepustnosti závisí ako efektívne Vaši zamestnanci môžu využívať jednotlivé komponenty v nej zapojené. Tvoria ju sieťové prvky a kabeláž. A2COM vie dodať jednotlivé komponenty a pomôcť s ich inštaláciou. V prípade potreby vieme pomôcť aj s neskoršími zmenami v ich zapojení, príp. rozšírením. Rovnako vieme pomôcť so zmenami a rozšírením kabeláže(napr. pri sťahovaní výpočtovej techniky a potreby zapojenia na novom mieste).


 


Kontakt:


A2COM Slovakia s.r.o.
Trnavská 4880
821 04 Bernolákovo

Obchod:
0905 880 008


Helpdesk:
0903 707 088